Du är inte inloggad!

Patholmsvikens båtklubb

Kontakta oss


KANSLI:
  Ljumviksvägen 1
  913 33 HOLMSUND
  Telefon: 090-418 41, 070-580 90 64
  Epost: info@pvbk.net 
  Bankgiro: 971-2050

 

FUNKTIONÄRER:
Följande personer har styrelseuppdrag och/eller andra förtroendeuppgifter inom klubben.

Namn: Erland Isaksson
Roll: Ordförande

Telefon:
Mobil: 073-8832360
Epost: erland.isaksson50@gmail.com

Namn: Olle Rönnlund
Roll: Sekreterare

Telefon:
Mobil: 0703105077
Epost: olle.ronnlund@gmail.com

Namn: Sofi Lindberg
Roll: Kassör

Telefon:
Mobil: 070-595 36 25
Epost:

Namn: Gunnar Sandgren
Roll: Ledamot, Stugfogde

Telefon:
Mobil: 070-349 77 79
Epost: g.sandgren@hotmail.com

Namn: Ingvar Waara
Roll: Hedersmedlem

Telefon:
Mobil:
Epost: ingvar.waara@pvbk.net

Namn: Per Nygren
Roll: Suppleant

Telefon: 090-14 90 94
Mobil: 070-652 38 05
Epost:

Namn: Torsten Segerbrandt
Roll: Ledamot, hamnfogde

Telefon: 090-391 11
Mobil:
Epost: torsten.segerbrant@kassjo.se

Namn: Christer Bergström
Roll: Ledamot, besiktningsman

Telefon: 090-407 90
Mobil: 070-571 88 02
Epost: christer.bergstromholmsund@gmail.com

Namn: Gunnar Järvholm
Roll: Revisor suppleant

Telefon:
Mobil:
Epost:

Namn: Vakant
Roll: Valberedning

Telefon:
Mobil:
Epost:

Namn: Joakim Ringlöw
Roll: IT & Webmaster

Telefon:
Mobil: 073-802 91 31
Epost: jocke@ringlow.com

Namn: Lennart Spolander
Roll: Suppleant

Telefon:
Mobil: 076-1144004
Epost: lennart.spolander@gmail.com

Namn: Glenn Bergström
Roll: Ledamot

Telefon:
Mobil: 0705759407
Epost: glenn.bergstrom@winnmarketing.com

Namn: Ida Holmlund
Roll: Suppleant

Telefon:
Mobil:
Epost: ida.b.holmlund@outlook.com

Namn: Malin Tornberg Pantzare
Roll: Suppleant

Telefon:
Mobil: 0703956737
Epost: mal26in@hotmail.com

Namn: Göran Furstedt
Roll: Ledamot

Telefon:
Mobil: 0702441708
Epost: furstedt@gmail.com

Namn: Michael Forssén
Roll: Hamnfogde, bryggansvarig

Telefon:
Mobil: 0725631555
Epost: michael9402@hotmail.com

Namn: Lars Stigell
Roll: Bryggansvarig

Telefon:
Mobil: 0730420942
Epost: lars.stigell@umu.se

 

 

Kontaktuppgifter
Epost: info@pvbk.net
Telefon: 090-418 41, 070-580 90 64
Följ oss på sociala medier
Cookies
På denna webbplats används cookies. Vad de används till och hur du kan hantera detta kan du läsa om här: